Novinky
Zajačiky RICHIE od Happy Horse

      Aj napriek momentálnej situácii som na moju VIKI DIELNIČKU nezanevrela... práve naopak, snažím sa aj napriek mnohým povinnostiam a práci, priniesť niečo nové do našej ponuky.   Touto jasnou voľbou bola značka...

viac
Zajačik Bunny značky Metoo

  Plyšáčik, bábika, mojkáčik, prítulníček, zaspávačik alebo spinkáčik? Názvov majú mnoho, ale jedno majú spoločné... Pocit bezpečia a lepší spánok pre vaše zlatíčko. Rozkošné a jemné plyšové zajačiky od značky Metoo.     Roztomilé...

viac

VIKI dielnička v televízii

Pridané: 16.03.2021
|
Prečítate za 1 min.

Ďalší míľník v našej VIKI dielničke bol 11.3.2021 keď sa mi naskytla možnosť odprezentovať moju/našu rodinnú firmu v televízii Markíza v Teleráne. 

Ďalší míľník v našej VIKI dielničke bol 11.3.2021 keď sa mi naskytla možnosť odprezentovať moju/našu rodinnú firmu v televízii Markíza v Teleráne. Rada by som si túto skúsenosť odložila aj sem na našu webovú stránku.

 
 
Ak sledujete naše sociálne siete Facebook a Instagram viete o celom priebehu v teleráne. Pre mňa to bolo niečo nové, príjemné, ale aj veľmi stresujúce.  Táto skúsenosť mi dodala ešte viac entuziazmu a nadšenia do práce, ktorá ma nesmierne baví a napĺňa. 
 
V SKRATKE:
Vysielanie bolo LIVE plus stres a tréma... takže uvidíme čo bude NEXT TIME :-)
 
Každý začiatok je ťažký a ten môj nie je výnimka. Ale o to ma viac teší každý jeden úspech, každé jedno povzbudenie a pochvala od spokojných mamičiek/zákazníčiek.
 
V neposlednom rade som vďačná rodine, bez ktorej by to taktiež nebolo možné...
 
Vyrobené s láskou pre vás a vaše zlatíčka 

Späť na zoznam článkov

Informácie

 

Kontakt

Adresa:

VIKI dielnička s.r.o., Žilinská 22/1, 921 01 Piešťany


Email:

info@vikidielnicka.sk

Copyright 2019 - 2024 © vikidielnicka.sk