Novinky
Zajačiky RICHIE od Happy Horse

      Aj napriek momentálnej situácii som na moju VIKI DIELNIČKU nezanevrela... práve naopak, snažím sa aj napriek mnohým povinnostiam a práci, priniesť niečo nové do našej ponuky.   Touto jasnou voľbou bola značka...

viac
Zajačik Bunny značky Metoo

  Plyšáčik, bábika, mojkáčik, prítulníček, zaspávačik alebo spinkáčik? Názvov majú mnoho, ale jedno majú spoločné... Pocit bezpečia a lepší spánok pre vaše zlatíčko. Rozkošné a jemné plyšové zajačiky od značky Metoo.     Roztomilé...

viac

Značky

Úvod O násZnačky

 


Melootka je mladá poľská značka s nádhernými a kvalitnými plyšovými hračkami. Dominantným produktom sú štýlové jednorožce, ktoré sú vysnívanou hračkou každého dievčatka. Všetky hračky Melootka sú vyrábané z kvalitných a jemných materiálov.


Holandská značka Happy Horse a ich plyšové hračky sú legendárne najmä zajačiky RICHIE. Kvalitné plyšové hračky rôznych tvaroch, veľkostí a farieb z úžasného jemného materiálu. Hračky a maznáčikovia sa stanú najlepšími priateľmi vašich zlatíčok.

  

 

Značka Little Dutch je jedinečná, krásna a hravá ako naše malé zlatíčka. Little Dutch je holandská značka vyrábajúca pestrofarebné doplnky do detskej izby, ktoré spolu nádherne ladia a predovšetkým sa vašim najmenším postarajú o množstvo zábavy pri hre a spoznávaní sveta.

 

 


 


 

 

 

Childhome je belgická firma a funguje od roku 1985. Ich portfólio produktov pomáha mladým rodinám uľahčiť život pri výbere výbavičky pre bábätká. Produkty tejto značky sú bezpečné, pohodlné a inovatívne. 


Mamas & Papas je luxusná anglická značka najmä detských produktov. Značka vnikla v Anglicku v roku 1981, ale vďaka jej talianskym zakladateľom nesie originálny taliansky dizajn.  Výrobky sú svojou kvalitou a úžasným dizajnom známe po celom svete.  

 

Metoo Europe je registračná ochranná známka spoločnosti Shenzhen Huisen Toys CO. Ltd. pre európsky trh. Špecializuje sa na originálny dizajn, výrobu a predaj plyšových hračiek. Všetko produkty značky Metoo sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť prísnych európskych noriem.

 

 Baby Nellys je obľúbenou českou značkou detí aj mamičiek. Zameriava sa na výrobu a predaj sortimentu pre najmenších, tehotenského tovaru a potrieb pre mamičky. V našej ponuke nájdete očarujúce výrobky priamo z ich dielne ako hniezda, podložky do kočíkov, deky, mantinely a pod. 


Informácie

 

Kontakt

Adresa:

VIKI dielnička s.r.o., Žilinská 22/1, 921 01 Piešťany


Email:

info@vikidielnicka.sk

Copyright 2019 - 2024 © vikidielnicka.sk