Novinky
Zajačiky RICHIE od Happy Horse

      Aj napriek momentálnej situácii som na moju VIKI DIELNIČKU nezanevrela... práve naopak, snažím sa aj napriek mnohým povinnostiam a práci, priniesť niečo nové do našej ponuky.   Touto jasnou voľbou bola značka...

viac
Zajačik Bunny značky Metoo

  Plyšáčik, bábika, mojkáčik, prítulníček, zaspávačik alebo spinkáčik? Názvov majú mnoho, ale jedno majú spoločné... Pocit bezpečia a lepší spánok pre vaše zlatíčko. Rozkošné a jemné plyšové zajačiky od značky Metoo.     Roztomilé...

viac

Handmade

Úvod O násHandmade

Všetky produkty s označením VIKI DIELNIČKA sú vyrábané výlučne na Slovensku v našej dielničke v Piešťanoch. Nižšie nájdete prehľad našej handmade tvorby . . .


 

Hryzátka sú nenahraditeľnou pomôckou pri prerezávaní prvých zúbkov. Masírujú a ukľudnujú ubolené detské ďasienka. Pre ešte lepší efekt môžete schladiť v chladničke a potrieť gélom z lekárne. Na výrobu sú používané len certifikované materiály.

 

V skratke:

  - uvoľňuje a stimuluje zapálené detské ďasná,

  - prerezávaní zúbkov,

  - štruktúrou a farbami rozvíjajú jemnú motoriku,

  - zvukmi zaujmú pozornosť rozvíjajú rôzne zmysly,

  - ľahko uchopiteľné a bezpečné,

  - stimuluje zmysly a upokojuje. 

Šnúrky na cumlík, nie sú len módnym doplnkom, ale aj praktickým pomocníkom. Už nikdy viac nestratíte cumlík ani ho nebudete hľadať. Šnúrku jednoducho upevníte klipom o oblečenie, kočiarik, nosič či autosedačku. Na výrobu sú používané len certifikované materiály. 


V skratke:

  - drží cumlík na mieste,

  - cumlík je stále čistý a po ruke,

  - môže sa použiť ako hryzátko a celé žužlať,

  - možnosť výmeny cumlíka za hryzátko. Kojace náhrdelníky nie sú určené len pre mamičky, ale aj pre oteckov a samotné zlatíčka. Okrem originálneho módneho doplnku sú náhrdelníky neoceniteľným pomocníkom pri prerezávaní zúbkov. Náhrdelník môžete mať neustále pri sebe pri kojení, nosení, hraní sa, dokonca aj pri kúpaní. Vaše zlatíčko môže náhrdelník žužlať a hrať sa s ním...zabaví sa a Vám ostanú všetky vlasy a nebudete viac doškriabená (vlastná skúsenosť). Na výrobu sú používané len certifikované materiály.


V skratke:

  - zabaví vaše zlatíčko pri rôznych aktivitách (kojenie, nosenie, plávanie),

  - pomôcka pri prezezávaní zúbkov,

  - krásny doplnok pre mamičky, oteckov a zlatíčka. 

Hrazdička okrem toho, že rozvíjaja detské vizuálne vnímanie a motorické schopnosti, tak povzbudzuje vaše zlatíčko k pohybu. Podporuje aktívny motorický rozvoj a radosť z objavovania nových podnetov. Pohyb povzbudzuje zlatíčko k dvíhaniu hlavičky a dlhšiemu pobytu v polohe na brušku. Na výrobu sú používané len certifikované materiály.


V skratke:

  - rozvíja dieťatku sluch, zrak a hmat,

  - podporuje motorické zručnosti a zlepšujú jeho motorické zdatnosti,

  - prispieva k rozvoju poznania a stimulujedetskej zvedavosť. 

 Náramky a mašličky na kočiarik sú pre mnohých neoddeliteľnou súčasťou výbavičky bábätiek. Budú amuletom a ochránia vaše malé zlatíčko pred "urieknutím". Na výber je z množstva druhov mašličiek ako aj stužiek a príveskov. Náramky si môžete zladiť nie len pre bábätko, ale aj ako rodinný set.Súčasťou handmade ponuky z našej dielne sú aj šité výrobky. Používam jednofarebné látky, aby sa ľahšie doplnili potlačou mena či inými údajmi o bábätku. Pri výrobe sú používané len certifikované látky a pri potlači certifikované fólie.

 

 

 

Informácie

 

Kontakt

Adresa:

VIKI dielnička s.r.o., Žilinská 22/1, 921 01 Piešťany


Email:

info@vikidielnicka.sk

Copyright 2019 - 2024 © vikidielnicka.sk