Novinky
Zajačiky RICHIE od Happy Horse

      Aj napriek momentálnej situácii som na moju VIKI DIELNIČKU nezanevrela... práve naopak, snažím sa aj napriek mnohým povinnostiam a práci, priniesť niečo nové do našej ponuky.   Touto jasnou voľbou bola značka...

viac
Zajačik Bunny značky Metoo

  Plyšáčik, bábika, mojkáčik, prítulníček, zaspávačik alebo spinkáčik? Názvov majú mnoho, ale jedno majú spoločné... Pocit bezpečia a lepší spánok pre vaše zlatíčko. Rozkošné a jemné plyšové zajačiky od značky Metoo.     Roztomilé...

viac

Zajačik Bunny značky Metoo

Úvod NovinkyZajačik Bunny značky Metoo

 

Plyšáčik, bábika, mojkáčik, prítulníček, zaspávačik alebo spinkáčik? Názvov majú mnoho, ale jedno majú spoločné... Pocit bezpečia a lepší spánok pre vaše zlatíčko. Rozkošné a jemné plyšové zajačiky od značky Metoo.

 

 

Roztomilé hračky ideálne ako mojkáčik, či hračka, ktorú si môže vaše zlatíčko vziať so sebou kamkoľvek už od narodenia. Krásne vynikne aj ako dekorácia v detskej izbičke. Zajačik sa stane kamarátom na objímanie a mojkanie, ktorého si vaše zlatíčko zamiluje. Zajačik sa každým jedným objatím stáva jemneším a obľúbenejším. 

 

 

Zajačikov je možné personalizovať menom, dátumom narodenia alebo aj kompletnými údajmi o narodení vášho zlatíčka. Meno bude vyrobené na srdiečku, ktoré je na brušku a ostatné údaje na uškách.

 

 

  

 

Detaily:

  - materiál: 100% bavlna a polyester,

  - celková dĺžka zajačika cca 30 cm alebo 50 cm,

  - vhodné od veku 0+,

  - je možné prať v práčke na max 30°C v programe na šetrné pranie,

  - ORIGINÁL MeToo s certifikáciou CE a EN71 pre európske normy.

 

  

 

 

Informácie

 

Kontakt

Adresa:

VIKI dielnička s.r.o., Žilinská 22/1, 921 01 Piešťany


Email:

info@vikidielnicka.sk

Copyright 2019 - 2024 © vikidielnicka.sk