Novinky
Zajačiky RICHIE od Happy Horse

      Aj napriek momentálnej situácii som na moju VIKI DIELNIČKU nezanevrela... práve naopak, snažím sa aj napriek mnohým povinnostiam a práci, priniesť niečo nové do našej ponuky.   Touto jasnou voľbou bola značka...

viac
Zajačik Bunny značky Metoo

  Plyšáčik, bábika, mojkáčik, prítulníček, zaspávačik alebo spinkáčik? Názvov majú mnoho, ale jedno majú spoločné... Pocit bezpečia a lepší spánok pre vaše zlatíčko. Rozkošné a jemné plyšové zajačiky od značky Metoo.     Roztomilé...

viac

Certifikáty

Úvod O násCertifikáty

Bezpečnosť a kvalita je pre mňa prvoradá keďže sa jedná o detičky. To sa týka nielen produktov, ale aj používaných komponentov. Preto som sa rozhodla podeliť sa s vami s touto menšou zbierkou certifikátov, ktorou disponujeme.

  

 

Textilné fólie Poli-flex premium majú certifikáciu OEKO-TEX triedy 1. Toto certifikované zaradenie znamená, že je vhodné aj pre deti do 3 rokov. Takže nemusíte mať žiadne obavy z našej potlače, nakoľko je certifikovaná a teda 100% bezpečná pre vaše maličké zlatíčka.

 
Aj látky, ktoré používame pri šití majú certifikát OEKO-TEX Standard 100. S týmto certifikátom sú označované materiály a výrobky, ktoré spĺňajú prísne medzinárodné kritériá pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť vo všetkých úrovniach produkcie. Všetky materiály a výrobky označené týmto certifikátom sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé alebo nebezpečné látky.Našou povinnosťou ako predávajúceho (výrobcu) je  zabezpečiť, aby predávaný výrobok bol zreteľne označený údajmi o spôsobe údržby. Preto sme sa rozhodli stať sa držiteľmi sublicencie GINETEX a môcť používať označenia pre údržbu textílií.

Na základe odporúčania Slovenskej obchodnej inšpekcie je vhodné používať v označeniach textilných výrobkov grafické symboly údržby, nakoľko tieto zabezpečujú harmonizovanú komunikáciu medzi jednotlivými krajinami EÚ.


                                             

Najdiskutovanejšími sú asi komponenty používané na výrobu šnúrok a hryzátok. Používame len certifikovaný materiál a to chemicky neošetrené bukové drevo a potravinársky silikón (bez toxických látok, neobsahujú latex, ftaláty/BPA/PVC, ťažké kovy ako je olovo a arzén) teda 100% baby friendly pre malé zlatíčka a ich malé ústa. Na vyžiadanie pošleme certikáty v súbore PDF.

Certifikáty komponentov: FDA, F963, LFBG, CE, SGS, ISO, Australian Standard Test, EN71, MSDS 

Informácie

 

Kontakt

Adresa:

VIKI dielnička s.r.o., Žilinská 22/1, 921 01 Piešťany


Email:

info@vikidielnicka.sk

Copyright 2019 - 2024 © vikidielnicka.sk