Novinky
Zajačiky RICHIE od Happy Horse

      Aj napriek momentálnej situácii som na moju VIKI DIELNIČKU nezanevrela... práve naopak, snažím sa aj napriek mnohým povinnostiam a práci, priniesť niečo nové do našej ponuky.   Touto jasnou voľbou bola značka...

viac
Zajačik Bunny značky Metoo

  Plyšáčik, bábika, mojkáčik, prítulníček, zaspávačik alebo spinkáčik? Názvov majú mnoho, ale jedno majú spoločné... Pocit bezpečia a lepší spánok pre vaše zlatíčko. Rozkošné a jemné plyšové zajačiky od značky Metoo.     Roztomilé...

viac

Starostlivosť o korálkové výrobky

Úvod O násStarostlivosť o korálkové výrobky

V tomto príspevku vám priblížim zopár dôležitých infomácií o starostlivosti výrobkov z VIKI DIELNIČKY vyrábané zo silikónu a dreva. Pred prvým použitím je potrebné odstrániť všetky obaly a následne umyť. Odporúčam tieto výrobky udržiavať čisté. Umývať môžete mäkkou kefkou alebo len pod tečúcou vodou. Použiť môžete prostriedok na umývanie fľašiek a cumlíkov. Dôkladne opláchnite tak, aby neostali zvyšky prostriedku. Môžete zaliať vriacou vodou a ihneď vytiahnuť. Veľmi dôležité je nevariť a sterilizovať. Ak sterilizujete výroboky tak znižujete ich životnosť najmä drevených komponentov (je to predsa prírodný materiál). Drevo a drevené komponenty odporúčam ošetriť kokosovým olejom. Predĺžite tým nielen ich životnosť a naviac príjemne vonia. Nezabúdajte vždy pred každým použitím skontrolovať. Ak javí výrobok nejaké poškodenia prestaňte ho používať a vymeňte za nový. Výrobky môžete zachladiť v chladničke, ale nezamrazovať. 

 

K výrobe používam len kvalitný a certifikovaný materiál (viac informácií tu) teda 100% baby friendly pre malé zlatíčka a ich malé ústa.

 

Ošetrovanie v skratke:

  • pred prvým použitím  umyť a následne umývať podľa potreby,
  • môžete oplachovať teplou vodou (prípadne použiť prostriedok na umývanie fľašiek a cumlíkov),
  • zvýšená opatrnosť pri umývaní drevených komponentov.

 

!!! Nezabudnite pravidelne kontrolovať a všímať si, či výrobky nejavia známky opotrebovania alebo poškodenia. Ak si všimnete nejaké poškodenie, prestaňte ich ihneď používať. !!! 

Použitie len pod dohľadom dospelej osoby. 

 

Informácie

 

Kontakt

Adresa:

VIKI dielnička s.r.o., Žilinská 22/1, 921 01 Piešťany


Email:

info@vikidielnicka.sk

Copyright 2019 - 2024 © vikidielnicka.sk